Prohlídka kaple Sv. Anny a varhan je možná pouze po předchozí telefonické domluvě na č. 602 284 123.

Z důvodu rozsáhlých stavebních prací je areál zámku Mitrowicz dočasně uzavřen.

Děkujeme vám za pochopení.

 

Vstupné zahrnuje komentovanou prohlídku interiéru i vstup do zahrady s odpočínkovou zónou u jezírka. Prohlídka interiéru zámku i kaple je na cca 40 minut.

Komentované prohlídky začínají v časech: 10:00, 11:10, 12:20, 13:30, 14:45, 16:00 hodin.

Parkování je pro návštěvníky před areálem zdarma. Za vstupní branou je připraven stojan pro 6 kol.

 

 Vstupné:

dospělí 140,- Kč
děti 6 - 15 let 100,- Kč
ZTP / senioři 100,- Kč

rodina (2+2)

440,-Kč

samostatný vstup do zahrady

 65,-Kč

Veškerý výtěžek ze vstupného jde na další obnovu a záchranu památky, děkujeme.

 

 

 

 

Občerstvení

V průběhu tématických akcí i běžné otevírací doby je pro návštěvníky areálu Mitrowicz otevřeno venkovní gril bistro s posezením, které nabízí široký výběr ( grilovaná krkovička s česnekem a cibulí, kuřecí prso v citrónech a bylinkách, grilovaný oštěpek, grilovaná poctivá klobása, grilovaná zelenina či třeba salát coleslav a tzatziki, pivo z lokálního pivovaru Obora, Mitrowiczská limonáda, čepovaná Kofola, výtečná káva La Boheme café, zmrzliny či neodolatelná domácí sakrajda (perníkový závin s povidly a ořechy)

Přístaviště

Zámek se nachází na břehu řeky Lužnice, nedaleko jejího soutoku s Vltavou. V rámci regionu Vltavotýnsko je zastávka u zámku součástí okružní plavby z Týna nad Vltavou, ze kterého od května vyplouvá loď Pálava několikrát denně. Aktuální informace pro letní sezónu 2020 naleznete na stránkách plavební společnosti Jihočeská Plavební na  http://vyhlidkoveplavbyvltava.cz/