Program 2019:

  
 

Sezóna 2019 byla ukončena.

 

Budeme Vás brzo informovat o novinkách a programu na sezónu 2020

 

Vstupné zahrnuje komentovanou prohlídku interiéru i vstup do zahrady s odpočínkovou zónou u jezírka. Prohlídka interiéru zámku i kaple je na cca 40 minut.

Komentované prohlídky začínají v časech: 10:10, 11:20, 12:30, 13:40, 14:50, 16:00 hodin.

 

 Vstupné:

dospělí 130,- Kč
děti 6 - 15 let  90,- Kč
ZTP / senioři  90,- Kč

rodina (2+2)

390,-Kč

samostatný vstup do zahrady

 50,-Kč

Veškerý výtěžek ze vstupného jde na další obnovu a záchranu památky, děkujeme.

 

 

Občerstvení

V průběhu tématických akcí je pro návštěvníky areálu Mitrowicz otevřeno venkovní gril bistro s posezením, které nabízí široký výběr ( grilovaná krkovička s česnekem a cibulí, kuřecí prso v citrónech a bylinkách, grilovaný oštěpek, grilovaná poctivá klobása, grilovaná zelenina či třeba salát coleslav a tzatziki, pivo z lokálního pivovaru Obora, Mitrowiczská limonáda, čepovaná Kofola, výtečná káva La Boheme café, zmrzliny či neodolatelná domácí sakrajda (perníkový závin s povidly a ořechy)

Přístaviště

Zámek se nachází na břehu řeky Lužnice, nedaleko jejího soutoku s Vltavou. V rámci regionu Vltavotýnsko je zastávka u zámku součástí okružní plavby z Týna nad Vltavou, ze kterého od května vyplouvá loď Pálava několikrát denně. Aktuální informace pro letní sezónu 2019 naleznete na stránkách plavební společnosti Jihočeská Plavební na  http://vyhlidkoveplavbyvltava.cz/