Zámek Mitrowicz patří mezi jedno z nejkrásnějších míst pro svatbu v jižních Čechách. Nachází se na břehu řeky Lužnice a nabízí možnost uspořádat vše na jednom místě v každém ročním období. Koordinátorka zajistí kompletní servis a naplánuje společně s vámi důležitý den tak, aby splnil přesně vaše očekávání a svatba se tak stala nezapomenutelným zážitkem. Každá svatba je pro nás  jedinečná a individuální. Nabízíme možnost exkluzivního pronájmu celého areálu pro zachování maximálního soukromí a ničím nerušenou svatbu.

Máme bohaté portfolio pečlivě vybraných a osvědčených dodavatelů, po kterých vyžadujeme velmi vysoký standard. Od cateringu, kapely, fotografa až po cukrářku. Rádi nabídneme v den svatby netradiční zpestření, výlet motorovým člunem (máme vlastní přístaviště), čerstvě vyráběnou zmrzlinu, bubenickou či ohňovou show. 

Pokud přemýšlíte, kde mít svatbu, která bude nezapomenutelným zážitkem pro vás i svatební hosty, vyberte si zámek Mitrowicz. Pro svatební obřad se dá využít také kaple sv. Anny, kde může být obřad civilní i církevní. Obřad mohou podtrhnout barokní varhany z roku 1806!