Zámecké ubytování patří mezi nevšední zážitek. Luxusní ubytování na zámku si teď můžete dopřát i vy. Ve druhém patře je k dispozici šest zámeckých pokojů / apartmánů s celkovou kapacitou 18 lůžek. Jednotlivé pokoje mají zrestaurovaná původní zámecká kamna a jsou zařízené historickým nábytkem, současně ale nabízejí moderně pojatý koupelnový box a pohodlná lůžka pro dokonalý odpočinek a relaxaci. Zámek je celoročně vytápěn.

Jedinečný zážitek z přenocování nabízí romantické (svatební) apartmá, ze kterého je díky soukromému vchodu na balkon ohromující výhled na nasvícenou stropní fresku v kapli sv. Anny. Apartmá nabízí jak velkou samostatně stojící vanu pro dva, tak moderně vybavený koupelnový box a dostatečný prostor s velkým zrcadlem např. pro přípravu nevěsty, uložení darů a přijímání hostů.

Cena za rezervaci celého patra (až 18 lůžek) je 25.000,- Kč vč. DPH (skupinové ubytování).

Aktuálně bylo úspěšně dokončeno i ubytování v bývalé budově pivovaru, kde je nově 12x dvoulůžkových pokojů a jedno čtyřlůžkové apartmá. Celková kapacita v areálu je až 44 lůžek.

Snídani lze objednat individuálně. Ubytování je vhodné pro větší skupiny, je možné rezervovat jen celou kapacitu Zámku či pivovaru (pronájem zámku); individuální ubytování neposkytujeme.