Zámek Mitrowicz patří mezi jedno z nejkrásnějších míst pro svatbu v jižních Čechách. Nachází se na břehu řeky Lužnice a nabízí možnost uspořádat vše na jednom místě v každém ročním období. Koordinátorka zajistí kompletní servis a naplánuje společně s vámi důležitý den tak, aby splnil přesně vaše očekávání a svatba se tak stala nezapomenutelným zážitkem. Každá svatba je pro nás  jedinečná a individuální. Nabízíme možnost exkluzivního pronájmu celého areálu pro zachování maximálního soukromí a ničím nerušenou svatbu.

Máme bohaté portfolio pečlivě vybraných a osvědčených dodavatelů, po kterých vyžadujeme velmi vysoký standard. Od cateringu, kapely, fotografa až po cukrářku. Rádi nabídneme v den svatby netradiční zpestření, výlet motorovým člunem (máme vlastní přístaviště), čerstvě vyráběnou zmrzlinu, bubenickou či ohňovou show nebo komentovanou prohlídku zámku. 

Pokud přemýšlíte, kde mít svatbu, která bude nezapomenutelným zážitkem pro vás i svatební hosty, vyberte si zámek Mitrowicz. Pro svatební obřad se dá využít také kaple sv. Anny, kde může být obřad civilní i církevní. Obřad mohou podtrhnout barokní varhany z roku 1806!

S pořádáním svateb máme bohaté zkušenosti. Víme, jak zařídit svatbu, na kterou bude vzpomínat celý život.